Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 JR, Junior, 45, R, PP92

Kvalitní a levný kus Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 JR, Junior, 45, R, PP92 od výrobce s mnohaletou tradicí Sher-Wood snadno získáte ještě dnes ve výprodejové akci. Zboží pořídíte teď u nás za 2 119 Kč. EAN: 627934948620
Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 JR
Značka: Sher-Wood
2 119 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 JR je výkonnostní hokejka určena pro playmakery, kteří chtějí získat výhodu na ledě.

Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 JR je výkonnostní hokejka určena pro playmakery, kteří chtějí získat výhodu na ledě.

Klíčové vlastnosti :

  • Pyrofil – Zcela nová, revoluční a velmi lehká uhlíková vlákna vytvořená společností Mitsubishi. Výjimečný pocit a výkon se zvýšenou odolností.
  • Shaft ve tvaru R s Energized Velocity Taper – Od základu přepracovaný unikátní design shaftu v kombinaci s novou technologií EVT poskytuje hráčům profesionální zúžení shaftu, které podporuje větší přenos síly při střelbě i přihrávce.
  • VR92 čepel s Toe Drag Technology –  Nový materiál pro snížení vibrací s tlumicím materiálem I-92
    strategicky umístěný v klíčových nárazových zónách pro větší cit a trvanlivost.
  • Blackline XXV uhlíková vlákna – Zcela nový výplet z uhlíkových vláken na čepeli, který využívá jedinečné výrobní metody k vytvoření našich nejlehčích a nejcitlivějších uhlíkových vláken vůbec, což vám umožní cítit puk jako nikdy předtím.
  • Featherlite X –  Ručně vyráběná vrstva uhlíkových vláken, která zlepšuje bod vyvážení i odolnost hole a zároveň ji udržuje extrémně lehkou.
  • Zdokonalený hybridní kickpoint – Vylepšený hybridní kickpoint zvyšuje sílu a přesnost a vytváří naši dosud nejcitlivější hůl.