Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 SR, Senior, 75, R, PP92

Tento akční kousek Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 SR, Senior, 75, R, PP92 originál od výrobce Sher-Wood máte možnost koupit zde napořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 3 989 Kč. EAN: 627934948842
Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 SR
Značka: Sher-Wood
3 989 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 SR je výkonnostní hokejka pro playmakery, kteří chtějí získat výhodu na ledě.

Hokejka Sher-Wood Code TMP 2 SR je výkonnostní hokejka pro playmakery, kteří chtějí získat výhodu na ledě.

Klíčové vlastnosti :

  • Pyrofil – Zcela nová, revoluční a velmi lehká uhlíková vlákna vytvořená společností Mitsubishi. Výjimečný pocit a výkon se zvýšenou odolností.
  • Shaft ve tvaru R s Energized Velocity Taper – Od základu přepracovaný unikátní design shaftu v kombinaci s novou technologií EVT poskytuje hráčům profesionální zúžení shaftu, které podporuje větší přenos síly při střelbě i přihrávce.
  • VR92 čepel s Toe Drag Technology –  Nový materiál pro snížení vibrací s tlumicím materiálem I-92
    strategicky umístěný v klíčových nárazových zónách pro větší cit a odolnost.
  • Blackline XXV Carbon fibre blade – Zcela nový výplet z uhlíkových vláken na čepeli, který využívá jedinečné výrobní metody k vytvoření našich nejlehčích a nejcitlivějších uhlíkových vláken vůbec, což vám umožní cítit puk jako nikdy předtím.
  • Featherlite X – Ručně vyráběná vrstva uhlíkových vláken, která zlepšuje bod vyvážení i odolnost hole a zároveň ji udržuje extrémně lehkou.
  • Zdokonalený hybridní kickpoint – Vylepšený hybridní kickpoint maximalizuje hodnoty zatížení a uvolnění pro zvýšení síly a přesnosti.