Hokejka Sher-Wood Code TMP 3 INT, Intermediate, 60, R, PP92

Tento skvělý výrobek Hokejka Sher-Wood Code TMP 3 INT, Intermediate, 60, R, PP92 od skvělého a známého výrobce Sher-Wood snadno pořídíte v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu! Akční cena od 2 669 Kč. EAN: 627934948903
Hokejka Sher-Wood Code TMP 3 INT
Značka: Sher-Wood
2 669 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Hokejka Sher-Wood Code TMP 3 INT je vyrobena pro výkonnostní hráče. Plná nejnovějších technologií, má skvělý balanc, lehkost a navíc za skvělou cenu!

Hokejka Sher-Wood Code TMP 3 INT je vyrobena pro výkonnostní hráče. Plná nejnovějších technologií, skvělým balancem, lehkostí a za skvělou cenu!

Klíčové vlastnosti :

  • Zcela nový SHAFT I s Energized Velocity Taper –  Od základu přepracovaný shaft I zohledňuje velikost ruky a sílu úchopu a vytváří nový ergonomický shaft v kombinaci s technologií EVT, která hráčům poskytuje profesionální zúžení shaftu a maximalizuje jejich sílu při střelbě i přihrávce.
  • Blackline 6 –  lehký a velmi responzivní výplet z uhlíkových vláken, který vám umožní cítit puk jako nikdy předtím.
  • Featherlite X –  Ručně vyráběná vrstva uhlíkových vláken, která zlepšuje bod vyvážení i odolnost hole a zároveň ji udržuje extrémně lehkou.
  • Zdokonalený hybridní kickpoint – Vylepšený hybridní kickpoint maximalizuje hodnoty zatížení a uvolnění pro zvýšení síly a přesnosti.