Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO INT, Intermediate, 60, L, PP92

Žádaný kus Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO INT, Intermediate, 60, L, PP92 od skvělé značky Sher-Wood máte možnost koupit zde nyní za parádní cenu. Ve skvělé akci za 7 389 Kč. EAN: 627934948019
Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO INT
Značka: Sher-Wood
7 389 Dostupnost: není skladem
DO OBCHODU >

Popis produktu

Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO INT je je určena pro další generaci elitních hráčů! Je nadesignovaná pro jediný cíl a to posunout hru playmakerů na další level.

Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO INT je je určena pro další generaci elitních hráčů! Je nadesignovaná pro jediný cíl a to posunout hru playmakerů na další level.

Jedná se o nejvyšší model řady CODE TMP a můžeme ho vidět i v nejlepší hokejové lize světa NHL.

Klíčové vlastnosti :

  • Pyrofil –  Zcela nová, revoluční, lehká uhlíková vlákna vytvořená společností Mitsubishi, která výrazně zvyšují odolnost a zároveň vytvářejí naši dosud nejlepší hokejku vůbec.
  • Čepel VR92 s technologií Toe Drag – Vibrace snižující pěnové vstřikování čepele s přidáním nové tlumicí vložky I-92, strategicky umístěnou v klíčových nárazových zónách pro lepší pocit a odolnost.
  • Blackline XXV Uhlíková vlákna – Zcela nová a vylepšená vazba z uhlíkových vláken, která využívá jedinečné výrobní metody k vytvoření nejlehčích a nejcitlivějších uhlíkových vláken, díky nimž cítíte puk jako nikdy předtím.
  • Featherlite XT – Přesně změřený ruční proces vrstvení vytváří dokonalý bod rovnováhy pro maximalizaci výkonu, hmotnosti a pocitu.
  • Zdokonalený hybridní kickpoint – Vylepšený hybridní kickpoint maximalizuje zatížení a uvolnění pro zvýšení výkonu a přesnosti.
  • Zcela nový I Shaft s Energized Velocity Taper – Od základu přepracovaný shaft I zohledňuje velikost ruky a sílu úchopu a vytváří nový ergonomický shaft v kombinaci s technologií EVT, která hráčům poskytuje profesionální zúžení shaftu a maximalizuje jejich sílu při střelbě i přihrávce.