Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO JR, Junior, 45, R, PP92

Tento vynikající produkt Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO JR, Junior, 45, R, PP92 od přední značky Sher-Wood je k získání u nás teď pořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 4 399 Kč. EAN: 627934948149
Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO JR
Značka: Sher-Wood
4 399 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO JR je určena pro další generaci elitních hráčů! Je nadesignovaná pro jediný cíl a to posunout hru playmakerů na další level.

Hokejka Sher-Wood Code TMP PRO JR je určena pro další generaci elitních hráčů. Je nadesignovaná pro jediný cíl a to posunout hru playmakerů na další level!

Jedná se o nejvyšší model řady CODE TMP a můžeme ho vidět i v nejlepší hokejové lize světa NHL.

Klíčové vlastnosti :

  • Pyrofil –  Zcela nová, revoluční, lehká uhlíková vlákna vytvořená společností Mitsubishi, která výrazně zvyšují odolnost a zároveň vytvářejí naši dosud nejlepší hokejku vůbec.
  • R Shape shaft s Energized Velocity Taper –  Od základu přepracovaný zcela nový ergonomický shaft v kombinaci s novou technologií EVT poskytuje hráčům profesionální zúžení shaftu, které umožňuje větší přenos síly při střelbě i přihrávce.
  • Čepel VR92 s technologií Toe Drag – Vibrace snižující pěnové vstřikování čepele s přidáním nové tlumicí vložky I-92, strategicky umístěnou v klíčových nárazových zónách pro lepší pocit a odolnost.
  • Blackline XXV Uhlíková vlákna – Zcela nová a vylepšená vazba z uhlíkových vláken, která využívá jedinečné výrobní metody k vytvoření nejlehčích a nejcitlivějších uhlíkových vláken, díky nimž cítíte puk jako nikdy předtím.
  • Featherlite XT – Přesně změřený ruční proces vrstvení vytváří dokonalý bod rovnováhy pro maximalizaci výkonu, hmotnosti a pocitu.
  • Zdokonalený hybridní kickpoint – Vylepšený hybridní kickpoint maximalizuje zatížení a uvolnění pro zvýšení výkonu a přesnosti.