Hokejka Supreme 3S Int 55

Hokejka Supreme 3S kategorie intermediate v tvrdosti 55 a délce 145 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které... více informací »
Hokejka Supreme 3S Int 55
Značka: Bauer
2 639 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Supreme 3S kategorie intermediate v tvrdosti 55 a délce 145 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které...

Hokejka Supreme 3S kategorie intermediate v tvrdosti 55 a délce 145 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly zkonstruovány tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Tato hokejka je nejlehčí hokejkou na trhu v této cenové úrovni. Podívejme se blíže na použité technologie. Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele. Jádro čepele Aero Foam tlumí puk na čepeli, čímž vylepšuje vlastnosti při stickhandlingu.
Tento akční a ve slevě produkt Hokejka Supreme 3S Int lze nakoupit rovnou tady u nás zařazený v rubrice hokejky! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu.

Tento velmi oblíbený výrobek Hokejka Supreme 3S Int 55 s pečetí kvality od značky Bauer jednoduše můžete sehnat teď napořád výhodně! Teď za akční cenu 2 639 Kč.