Hokejka Supreme 3S Jr 40

Hokejka Supreme 3S kategorie junior v tvrdosti 40 a délce 132 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly... více informací »
Hokejka Supreme 3S Jr 40
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Supreme 3S kategorie junior v tvrdosti 40 a délce 132 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly...

Hokejka Supreme 3S kategorie junior v tvrdosti 40 a délce 132 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly zkonstruovány tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Tato hokejka je nejlehčí hokejkou na trhu v této cenové úrovni. Podívejme se blíže na použité technologie. Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele. Jádro čepele Aero Foam tlumí puk na čepeli, čímž vylepšuje vlastnosti při stickhandlingu.
Často hledaný kus dostanete bezstarostně tady na našich stránkách v kategorii hokejky! Nyní najdete parádní výrobky z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny.

Zcela unikátní výrobek Hokejka Supreme 3S Jr 40 od dodavatele s dlouholetou historií Bauer je k získání zrovna dnes za výborné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 2 399 Kč.