Hokejka Supreme 3S PRO Int 65

Nový výrobek Hokejka Supreme 3S PRO Int naleznete také tady na stránkách umístěný v sekci hokejky! Nyní si můžete pořídit podobné kusy z naší... více informací »
Hokejka Supreme 3S PRO Int 65
Značka: Bauer
3 839 Kč
DO OBCHODU >
Nový výrobek Hokejka Supreme 3S PRO Int naleznete také tady na stránkách umístěný v sekci hokejky! Nyní si můžete pořídit podobné kusy z naší...

Nový výrobek Hokejka Supreme 3S PRO Int naleznete také tady na stránkách umístěný v sekci hokejky! Nyní si můžete pořídit podobné kusy z naší sekce za internetové ceny! Hokejka Supreme 3S PRO kategorie intermediate v tvrdosti 65 a délce 145 cm. Supreme 3S PRO navržená v novém konceptu řady Supreme. Supremky už nejsou těžké hokejky, které jsou dobré jen na golfáky. Nyní jsou to lehké hokejky, které byly navrženy tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Tato hokejka se výkonnostně rovná 2S PRO a je určena pro elitní hráče, při tom za příznivější cenu. Představme si inovace na této hokejce: Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Nejlepší karbon v odvětví – TeXtreme dělá hokejku lehkou a odolnou. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele.

Tento unikátní výrobek Hokejka Supreme 3S PRO Int 65 od skvělé a známé značky Bauer pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce pořád výhodně. Nyní můžete mít za 3 839 Kč.