Hokejka Supreme 3S PRO Sr 77

Seniorská hokejka Supreme 3S PRO v tvrdosti 77 a v prodloužené délce 157,5 cm. Supreme 3S PRO navržená v novém konceptu řady Supreme. Supremky už... celý popis>
Hokejka Supreme 3S PRO Sr 77
Značka: Bauer
5 899 Kč
DO OBCHODU >

Seniorská hokejka Supreme 3S PRO v tvrdosti 77 a v prodloužené délce 157,5 cm. Supreme 3S PRO navržená v novém konceptu řady Supreme. Supremky už nejsou těžké hokejky, které jsou dobré jen na golfáky. Nyní jsou to lehké hokejky, které byly navrženy tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Tato hokejka se výkonnostně rovná 2S PRO a je určena pro elitní hráče, při tom za příznivější cenu. Představme si inovace na této hokejce: Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Nejlepší karbon v odvětví – TeXtreme dělá hokejku lehkou a odolnou. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele. Kvalitní a oblíbený produkt Hokejka Supreme 3S PRO Sr 77 najdete mimo jiné na našich stránkách v rubrice hokejky. Nyní najdete akční kusy z této oblíbené rubriky za super cenu.

Tento kvalitní a žádaný kus Hokejka Supreme 3S PRO Sr 77 od výrobce se skvělou pověstí Bauer lze získat právě zde za extra cenu. Aktuálně za super cenu 5 899 Kč.