Hokejka Supreme 3S Sr 77

Seniorská hokejka Supreme 3S v tvrdosti 77 a délce 152 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly... více informací »
Hokejka Supreme 3S Sr 77
Značka: Bauer
3 499 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská hokejka Supreme 3S v tvrdosti 77 a délce 152 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly...

Seniorská hokejka Supreme 3S v tvrdosti 77 a délce 152 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly zkonstruovány tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Hokejka váží stejně jako 2X TEAM – 435 gramů a jedná se tak o nejlehčí hokejku na trhu v této cenové úrovni. Podívejme se blíže na použité technologie. Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele. Jádro čepele Aero Foam tlumí puk na čepeli, čímž vylepšuje vlastnosti při stickhandlingu.
Oblíbený a akční produkt seženete již dnes tady na našich stránkách umístěný v sekci hokejky. Nyní pořídíte ještě jiné zboží z naší rubriky jednoduše online.

Designový výrobek Hokejka Supreme 3S Sr 77 od kvalitní společnosti Bauer máte možnost nakoupit zrovna dnes za super cenu. Akční cena 3 499 Kč.