Hokejka Supreme 3S Sr 87

Seniorská hokejka Supreme 3S v tvrdosti 87 a délce 152 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly... více informací »
Hokejka Supreme 3S Sr 87
Značka: Bauer
3 499 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská hokejka Supreme 3S v tvrdosti 87 a délce 152 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly...

Seniorská hokejka Supreme 3S v tvrdosti 87 a délce 152 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly zkonstruovány tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Hokejka váží stejně jako 2X TEAM – 435 gramů a jedná se tak o nejlehčí hokejku na trhu v této cenové úrovni. Podívejme se blíže na použité technologie. Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele. Jádro čepele Aero Foam tlumí puk na čepeli, čímž vylepšuje vlastnosti při stickhandlingu.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Hokejka Supreme 3S Sr můžete nakoupit přímo tady na stránkách zařazený v rubrice hokejky. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci!

Hodně oblíbený produkt Hokejka Supreme 3S Sr 87 od naší známé značky Bauer je k dispozici právě teď v naší nabídce v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 3 499 Kč.