Hokejka Supreme Ultrasonic Jr 50

Juniorská hokejka Supreme Ultrasonic v tvrdosti 50 a výšce 145 cm. Ideální přechodová hokejka mezi kategorií junior a intermediate. Máte hokejky... více informací »
Hokejka Supreme Ultrasonic Jr 50
Značka: Bauer
3 999 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská hokejka Supreme Ultrasonic v tvrdosti 50 a výšce 145 cm. Ideální přechodová hokejka mezi kategorií junior a intermediate. Máte hokejky...

Juniorská hokejka Supreme Ultrasonic v tvrdosti 50 a výšce 145 cm. Ideální přechodová hokejka mezi kategorií junior a intermediate. Máte hokejky Supreme zaškatulkované jako hole „pro obránce na golfáky“? Tak tomu už je konec! V této sezóně přichází zcela nová koncepce hokejek této modelové řady. Navržena v novém konceptu je Supreme Ultrasonic naší nejlehčí hokejkou Supreme všech dob! A to při stejné váze jako má Vapor FlyLite – 390 gramů. Hokejka je zkonstruována tak, aby její vlastnosti pomáhali hráči i při střelách zápěstím a nejen při střelách nápřahem. Hokejka tak reflektuje požadavky současné rychlé hry, kdy je třeba co nejrychleji vystřelit a zároveň poskytuje střelám razanci, tak jak jsme u Supremek zvyklí. Zajistili jsme, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Vrcholnou technologií je Sonic Taper Technology, jedná se o sedmihranný shaft ve spodní části, díky kterému došlo k redukci váhy a vylepšenému balanci, což zajistí hladší přenos energie z rukou do čepele pro rychlejší a tvrdší střelu. Ale to není jediný důvod, proč se jedná o naši nejlepší Supreme hokejku všech dob. Sonic Taper zajišťuje rychlejší přenos energie, zatímco konstrukce hokejky, která byla zcela vyrobená metodou Advanced Carbon Layering redukuje váhu na 390 gramů. Asymetricky propletený karbon TeXtreme maximalizuje přenos energie během každé střely. Pojidlo DURAFLEX zvyšuje odolnost a Monocomp technologie výroby (tj. jednodílná konstrukce hokejky) vylepšuje balanc, cit při vedení puku a akceleruje prohnutí krčku hokejky při střele. V neposlední řadě tu máme FastCore, novou lehkou čepel s jádrem ve kterém jsou dvě různé pěny, což vylepšuje cit na puku a rychlost střely. Obal čepele byl navržen tak, aby redukoval váhu a maximalizoval energii, která jde do puku při střele.
Tento kvalitní a žádaný produkt jde získat právě tu na stránkách v populární sekci hokejky! Vyberte si skvělé výrobky z této populární sekce z pohodlí domova.

Tento vynikající kus Hokejka Supreme Ultrasonic Jr 50 od známého výrobce Bauer získáte právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Produkt momentálně prodáváme za 3 999 Kč.