Hokejka Supreme Ultrasonic Sr 70

Tento designový produkt Hokejka Supreme Ultrasonic Sr máte možnost najít v pohodě na našem webu v populární sekci hokejky. Připravili jsme jiné... více informací »
Hokejka Supreme Ultrasonic Sr 70
Značka: Bauer
6 469 Kč
DO OBCHODU >
Tento designový produkt Hokejka Supreme Ultrasonic Sr máte možnost najít v pohodě na našem webu v populární sekci hokejky. Připravili jsme jiné...

Tento designový produkt Hokejka Supreme Ultrasonic Sr máte možnost najít v pohodě na našem webu v populární sekci hokejky. Připravili jsme jiné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Seniorská hokejka Supreme Ultrasonic v tvrdosti 70. Máte hokejky Supreme zaškatulkované jako hole „pro obránce na golfáky“? Tak tomu už je konec! V této sezóně přichází zcela nová koncepce hokejek této modelové řady. Navržena v novém konceptu je Supreme Ultrasonic naší nejlehčí hokejkou Supreme všech dob! A to při stejné váze jako má Vapor FlyLite – 390 gramů. Hokejka je zkonstruována tak, aby její vlastnosti pomáhali hráči i při střelách zápěstím a nejen při střelách nápřahem. Hokejka tak reflektuje požadavky současné rychlé hry, kdy je třeba co nejrychleji vystřelit a zároveň poskytuje střelám razanci, tak jak jsme u Supremek zvyklí. Zajistili jsme, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Vrcholnou technologií je Sonic Taper Technology, jedná se o sedmihranný shaft ve spodní části, díky kterému došlo k redukci váhy a vylepšenému balanci, což zajistí hladší přenos energie z rukou do čepele pro rychlejší a tvrdší střelu. Ale to není jediný důvod, proč se jedná o naši nejlepší Supreme hokejku všech dob. Sonic Taper zajišťuje rychlejší přenos energie, zatímco konstrukce hokejky, která byla zcela vyrobená metodou Advanced Carbon Layering redukuje váhu na 390 gramů. Asymetricky propletený karbon TeXtreme maximalizuje přenos energie během každé střely. Pojidlo DURAFLEX zvyšuje odolnost a Monocomp technologie výroby (tj. jednodílná konstrukce hokejky) vylepšuje balanc, cit při vedení puku a akceleruje prohnutí krčku hokejky při střele. V neposlední řadě tu máme FastCore, novou lehkou čepel s jádrem ve kterém jsou dvě různé pěny, což vylepšuje cit na puku a rychlost střely. Obal čepele byl navržen tak, aby redukoval váhu a maximalizoval energii, která jde do puku při střele.

Oblíbený a kvalitní výrobek Hokejka Supreme Ultrasonic Sr 70 od výrobce se skvělou pověstí Bauer jednoduše získáte nyní za výborné peníze. V současnosti za 6 469 Kč.