Hokejka Vapor 2X TEAM Jr 40

Juniorská hokejka Vapor 2X TEAM v tvrdosti 40 o výšce 132 cm. Pomineme-li model Vapor FLYLITE, tak je tento model tou nejlepší hokejkou co najdete v této... více informací »
Hokejka Vapor 2X TEAM Jr 40
Značka: Bauer
2 249 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská hokejka Vapor 2X TEAM v tvrdosti 40 o výšce 132 cm. Pomineme-li model Vapor FLYLITE, tak je tento model tou nejlepší hokejkou co najdete v této...

Juniorská hokejka Vapor 2X TEAM v tvrdosti 40 o výšce 132 cm. Pomineme-li model Vapor FLYLITE, tak je tento model tou nejlepší hokejkou co najdete v této tvrdosti na trhu! A to nejen svoji bezkonkurenčně nízkou váhou, ale i technologiemi, které najdete na této hokejce. XE TAPER technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil. Tvar krčku hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek. Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu tedy větší prohnutí hokejky, díky čemuž hokejka rychleji vystřelí, a torzní stabilitu což znamená, že hokejka se při střele „nekroutí“, tedy je stabilní. MaxBalance technologie čepele přináší zesílení v oblasti obvodu/hran a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší balanc. Čepel hokejky je připevněna k shaftu pomocí technologie HP MOLD, která hráči přináší pocit jako by hrál s hokejkou, která je vyrobena z jednoho kusu, tedy přenos energie z rukou do čepele respektive střely je „hladký“. Tento designový výrobek je dostupný nyní tady na našem webu v populární sekci hokejky! Získejte parádní produkty z této sekce v bezva akci!

Tento levný výrobek Hokejka Vapor 2X TEAM Jr 40 od výrobce s dlouholetou historií Bauer dostanete momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Ceny již od 2 249 Kč.