Hokejka Vapor 3X Jr 50

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší velikost? Hole Vapor 3X nabízíme také ve velikosti Intermediate a Senior. Ostatní... více informací »
Hokejka Vapor 3X Jr 50
Značka: Bauer
3 199 Kč
DO OBCHODU >
Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší velikost? Hole Vapor 3X nabízíme také ve velikosti Intermediate a Senior. Ostatní...

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší velikost? Hole Vapor 3X nabízíme také ve velikosti Intermediate a Senior. Ostatní velikosti najdete zde. Bauer Vapor 3X JR-50 Hokejka Vapor 3X pro kategorii Junior s tvrdostí 50 a výškou 137 cm. Jde o model se skvělým poměrem cena/výkon, který se bude vyjímat ve výbavě profi hráčů, ale také poloprofesionálních hokejistů s vyššími nároky. Vapor 3X nahrazuje předchozí model 2X TEAM, oproti němuž se návrhářům opět podařilo snížit hmotnost hokejky. V tomto ohledu je Vapor 3X unikátní – poskytuje extrémní lehkost za nižší cenu, ve své cenové kategorii je dokonce ze všech hokejek nejlehčí. Jedná se tak o skvělou volbu pro každého, kdo touží po elitní a moderní holi, ale nechce investovat do nejdražších modelů. Nízkou hmotností přednosti hokejky Vapor 3X nekončí. Je také o 12 % odolnější proti nárazům a napojení čepele na shaft metodou HP Mold přináší konzistentní pocit při držení kotouče, což usnadňuje hru. Hokejisté se mohou spolehnout také na čepel vybavenou karbonovým obalem, tím pádem od ní mohou očekávat nebývalou pevnost. Hůl pořídíte ve variantách Senior, Intermediate a Junior. Velmi oblíbený kus Hokejka Vapor 3X Jr lze zakoupit taky tady na webu v oblíbené rubrice hokejky! Nyní si můžete koupit nové produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Zcela unikátní výrobek Hokejka Vapor 3X Jr 50 od výrobce s mnohaletou tradicí Bauer pohodlně získáte zrovna dneska opravdu výhodně. Nyní zakoupíte za 3 199 Kč.