Hokejka Vapor Hyperlite Jr 40

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite nabízíme také ve velikostech Youth,... více informací »
Hokejka Vapor Hyperlite Jr 40
Značka: Bauer
5 199 Kč
DO OBCHODU >
Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite nabízíme také ve velikostech Youth,...

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite nabízíme také ve velikostech Youth, Intermediate a Senior. Ostatní velikosti najdete zde. Bauer Vapor HyperLite JR-40 Juniorská hokejka Vapor HyperLite s tvrdostí 40 a výškou 132 cm. Je o 5 gramů lehčí v porovnání s modelem FlyLite. Pyšní se o 19 % rychlejší střelou a o 14 % větší odolností proti nárazům. Model Vapor HyperLite je extratřídou mezi současnými hokejkami. Jde o nejlehčí hůl od Baueru, její hmotnost se v porovnání s modelem FlyLite, dosavadním rekordmanem, povedlo snížit o 5 gramů. Váha je nižší u dospěláckých i mládežnických variant hokejky. Špičkový model HyperLite by neměl chybět ve výbavě žádného profesionálního ani poloprofesionálního hráče, protože kromě ultralehké váhy dostal do vínku i řadu dalších technologických zlepšováků. Návrháři tentokrát kladli důraz na ještě lepší vyvážení hole, a tak se HyperLite stala nejlépe vyváženou hokejkou z řady Vapor. Navzdory dalšímu snížení hmotnosti je čepel o 20 % odolnější než předchozí model, u shaftu odolnost vzrostla o 5 %. Toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky. Hokejka Vapor HyperLite je zároveň vyrobená tak, aby hráčům maximálně usnadnila střelbu. Oproti modelu FlyLite má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji. Zkrátka a jednoduše: pokud si Vapor HyperLite pořídíte, brankáři budou mít zase o kus větší potíže se zastavováním vašich střel. Exkluzivní kousek můžete pořídit přímo na našich stránkách v oblíbené kategorii hokejky! Vyhledejte si zcela nové kusy z naší kategorie jednoduše online!

Unikátní produkt Hokejka Vapor Hyperlite Jr 40 od značky s dobrým jménem Bauer jde pořídit již dnes skutečně výhodně. Nabídky od 5 199 Kč.