Hokejka Vapor Hyperlite Yth 20

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite nabízíme také ve velikostech Youth,... více informací »
Hokejka Vapor Hyperlite Yth 20
Značka: Bauer
2 599 Kč
DO OBCHODU >
Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite nabízíme také ve velikostech Youth,...

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite nabízíme také ve velikostech Youth, Intermediate a Senior. Ostatní velikosti najdete zde. Bauer Vapor HyperLite JR-20 Juniorská hokejka Vapor HyperLite s tvrdostí 20 a výškou 117 cm. Pyšní se speciálně vylepšeným balancem pro malé hokejisty, kteří se učí střílet. Model Vapor HyperLite je extratřídou mezi současnými hokejkami. Jde o nejlehčí hůl od Baueru, její hmotnost se v porovnání s modelem FlyLite, dosavadním rekordmanem, povedlo snížit o několik gramů. Váha je nižší u dospěláckých i mládežnických variant hokejky. Špičkový model HyperLite by neměl chybět ve výbavě žádného profesionálního ani poloprofesionálního hráče, protože kromě ultralehké váhy dostal do vínku i řadu dalších technologických zlepšováků. Návrháři tentokrát kladli důraz na ještě lepší vyvážení hole, a tak se HyperLite stala nejlépe vyváženou hokejkou z řady Vapor. Navzdory dalšímu snížení hmotnosti je čepel o 20 % odolnější než předchozí model, u shaftu odolnost vzrostla o 5 %. Toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky. Hokejka Vapor HyperLite je zároveň vyrobená tak, aby hráčům maximálně usnadnila střelbu. Oproti modelu FlyLite má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji. Zkrátka a jednoduše: pokud si Vapor HyperLite pořídíte, brankáři budou mít zase o kus větší potíže se zastavováním vašich střel.
Tento velmi oblíbený produkt můžete nakoupit také tu na našem webu umístěný v sekci hokejky. Nyní pořídíte podobné produkty z naší rubriky za super ceny!

Unikátní a oblíbený produkt Hokejka Vapor Hyperlite Yth 20 od skvělého výrobce Bauer máte možnost získat zrovna za výhodné peníze. Levně za cenu 2 599 Kč.