Hokejka Vapor Prodigy Jr 30

Hokejka Vapor Prodigy ve tvrdosti 30 a o výšce 137cm (postavena na špičku) je ideální variantou pro začínající malé hokejisty, kteří díky této... více informací »
Hokejka Vapor Prodigy Jr 30
Značka: Bauer
1 199 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Vapor Prodigy ve tvrdosti 30 a o výšce 137cm (postavena na špičku) je ideální variantou pro začínající malé hokejisty, kteří díky této...

Hokejka Vapor Prodigy ve tvrdosti 30 a o výšce 137cm (postavena na špičku) je ideální variantou pro začínající malé hokejisty, kteří díky této hokejce získají správné základy pro vedení puku, nahrávky a střelbu. Při výběru hokejky můžete zvolit zahnutí P01 jedná se speciální záhyb, který je o něco rovnější než standardní záhyb P92. Tento prvek byl opět navrhnut s cílem pomoci malým hokejistům. Díky tomuto řešení hráčůmpuk nepřeskakuje hokejku.
Velmi žádaný produkt Hokejka Vapor Prodigy Jr máte možnost pořídit právě tu na webu v oblíbené kategorii hokejky! Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu!

Exkluzivní kousek Hokejka Vapor Prodigy Jr 30 od dodavatele s dlouholetou historií Bauer jednoduše seženete zrovna za výborné peníze. Právě teď za cenu 1 199 Kč.