Hokejka Vapor Prodigy Jr 40

Hokejka Vapor Prodigy ve tvrdosti 40 a o výšce 147cm (postavena na špičku) je ideální variantou pro začínající malé hokejisty, kteří díky této... více informací »
Hokejka Vapor Prodigy Jr 40
Značka: Bauer
1 199 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Vapor Prodigy ve tvrdosti 40 a o výšce 147cm (postavena na špičku) je ideální variantou pro začínající malé hokejisty, kteří díky této...

Hokejka Vapor Prodigy ve tvrdosti 40 a o výšce 147cm (postavena na špičku) je ideální variantou pro začínající malé hokejisty, kteří díky této hokejce získají správné základy pro vedení puku, nahrávky a střelbu. Při výběru hokejky můžete zvolit zahnutí P01 jedná se speciální záhyb, který je o něco rovnější než standardní záhyb P92. Tento prvek byl opět navrhnut s cílem pomoci malým hokejistům. Díky tomuto řešení hráčůmpuk nepřeskakuje hokejku.
Tento oblíbený produkt lze koupit bez obtíží na stránkách ve známé rubrice hokejky. Najděte si ještě podobné kusy z naší sekce za výprodejovou cenu.

Tento unikátní výrobek Hokejka Vapor Prodigy Jr 40 od společnosti s výborným jménem Bauer jednoduše získáte tady nyní extra výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 1 199 Kč.