Hokejka Vapor X 2.7 Jr 50

Juniorská hokejka Vapor X 2.7 v tvrdosti 50 o výšce 137 cm. Skvělá hokejka pro žákovské hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a hledají... více informací »
Hokejka Vapor X 2.7 Jr 50
Značka: Bauer
1 499 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská hokejka Vapor X 2.7 v tvrdosti 50 o výšce 137 cm. Skvělá hokejka pro žákovské hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a hledají...

Juniorská hokejka Vapor X 2.7 v tvrdosti 50 o výšce 137 cm. Skvělá hokejka pro žákovské hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a hledají nejlehčí hokejku v této cenové relaci s bodem ohybu ve spodní části shaftu. Technologie shaftu QRT je navržena pro co nejrychlejší přenos energie z rukou do čepele. Díky čemuž dosáhneš toho, že puk opustí čepel hokejky v co nejkratším možném čase. MaxBalance technologie čepele přináší zesílení v oblasti obvodu/hran a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší balanc.
Tento neodolatelný produkt seženete bezprostředně tu zařazený v rubrice hokejky. Připravili jsme pro vás další produkty z této kategorie za výhodnou cenu.

Neodolatelný produkt Hokejka Vapor X 2.7 Jr 50 od populární značky Bauer snadno seženete v aktuální nabídce za báječnou cenu. Momentálně v akci za 1 499 Kč.