Hokejka Vapor X2.7 Int 55

Hokejka kategorie Intermediate Vapor X 2.7 v tvrdosti 55 o výšce 145 cm. Skvělá hokejka pro žákovské hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a... více informací »
Hokejka Vapor X2.7 Int 55
Značka: Bauer
1 679 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka kategorie Intermediate Vapor X 2.7 v tvrdosti 55 o výšce 145 cm. Skvělá hokejka pro žákovské hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a...

Hokejka kategorie Intermediate Vapor X 2.7 v tvrdosti 55 o výšce 145 cm. Skvělá hokejka pro žákovské hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a hledají nejlehčí hokejku v této cenové relaci s bodem ohybu ve spodní části shaftu. Technologie shaftu QRT je navržena pro co nejrychlejší přenos energie z rukou do čepele. Díky čemuž dosáhneš toho, že puk opustí čepel hokejky v co nejkratším možném čase. MaxBalance technologie čepele přináší zesílení v oblasti obvodu/hran a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší balanc.

Kvalitní a oblíbený kus Hokejka Vapor X2.7 Int 55 od kvalitní společnosti Bauer máte možnost dostat momentálně na webu za zcela nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 1 679 Kč.