Holeně Bauer Supreme 3S Int

Chrániče holení Supreme 3S pro kategorii Intermediate, které nabízíme ve dvou velikostech. Ty mají hlubší střih a můžete tak koleno usadit... více informací »
Holeně Bauer Supreme 3S Int
Značka: Bauer
2 499 Kč
DO OBCHODU >
Chrániče holení Supreme 3S pro kategorii Intermediate, které nabízíme ve dvou velikostech. Ty mají hlubší střih a můžete tak koleno usadit...

Chrániče holení Supreme 3S pro kategorii Intermediate, které nabízíme ve dvou velikostech. Ty mají hlubší střih a můžete tak koleno usadit hlouběji v chrániči, což znatelně zlepší stabilitu a pohodlí při každém skluzu na bruslích. Chrániče jsou vyrobené pomocí technologie AMP, což hráči dává během bruslařského kroku větší svobodu při pohybech. Taktéž pocítíte změnu k lepšímu při ohybu v oblasti kolene a překvapí vás i větší komprese v kotníkové části. V suchu vás navíc udrží podložka THERMO MAX, napuštěná úpravou proti pocení. Pokud hledáte pohodlné a kvalitní holeně za příjemnou cenu, pak jste právě našli svého favorita. Zjistěte více, jak vybrat chrániče holení, z našeho článku.

Oblíbený produkt Holeně Bauer Supreme 3S Int od populární značky Bauer je k získání momentálně v naši nabídce za super cenu. Aktuálně v akci od 2 499 Kč.