Holeně Bauer Supreme 3S PRO Sr

Seniorské chrániče holení Supreme 3S PRO, které nabízíme ve třech velikostech. Podobně jako chrániče z řady Supreme Ultrasonic jsou navržené pro... více informací »
Holeně Bauer Supreme 3S PRO Sr
Značka: Bauer
4 099 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské chrániče holení Supreme 3S PRO, které nabízíme ve třech velikostech. Podobně jako chrániče z řady Supreme Ultrasonic jsou navržené pro...

Seniorské chrániče holení Supreme 3S PRO, které nabízíme ve třech velikostech. Podobně jako chrániče z řady Supreme Ultrasonic jsou navržené pro profíky a poloprofesionální hokejisty, kteří na ledě tráví čas častěji než dvakrát týdně. Oblíbíte si je jak pro exkluzivní design, tak díky jejich schopnosti maximálně podpořit váš výkon na ledě. Holeně Supreme 3S PRO charakterizuje schopnost využít rychlost a obratnost hráče, i když se zrovna nachází v nevýhodné nebo nepohodlné pozici. Chrániče mají konstrukci s dělenou ochrannou skořepinou, která poskytuje ideální flexi při bruslařském kroku, což umožňuje lepší ohyb v oblasti kolen. To vše díky použití inovativní technologie AMP. Třešničkou na dortu je vložka THERMO MAX+ s antibakteriálním systémem proti pocení a zápachu. Díky využití moderních technologií a zachování nejvyšší možné ochrany se tento model dostává ve své kategorii mezi špičku na trhu. Zjistěte více, jak vybrat chrániče holení, z našeho článku.
Tento unikátní kousek Holeně Bauer Supreme 3S PRO jde získat právě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice holeně! Vyberte si vyjímečné kusy z této populární kategorie z pohodlí domova!

Zcela unikátní produkt Holeně Bauer Supreme 3S PRO Sr od top výrobce Bauer najdete tady teď právě za výborné peníze! Pouze nyní za 4 099 Kč.