InGlasCo Fanouškovský puk NHL Lake Tahoe Dueling Blister (1ks), Philadelphia Flyers-Boston Bruins

Unikátní a žádaný produkt InGlasCo Fanouškovský puk NHL Lake Tahoe Dueling Blister máte možnost nakoupit lehce tady na webu v kategorii hokejové... více informací »
InGlasCo Fanouškovský puk NHL Lake Tahoe Dueling Blister (1ks)
Značka: InGlasCo
299 Kč
DO OBCHODU >
Unikátní a žádaný produkt InGlasCo Fanouškovský puk NHL Lake Tahoe Dueling Blister máte možnost nakoupit lehce tady na webu v kategorii hokejové...

Unikátní a žádaný produkt InGlasCo Fanouškovský puk NHL Lake Tahoe Dueling Blister máte možnost nakoupit lehce tady na webu v kategorii hokejové doplňky. Nyní můžete získat skvělé zboží ve zmiňované sekci snadno online! Fanouškovské puky k speciálním zápasům NHL pod širým nebem.

Fanouškovské puky k speciálním zápasům NHL pod širým nebem.

Tradiční zápasy pod širým nebem jsou oblíbené nejen u fanoušků, ale také hráčů. Mnozí z nich mají možnost zavzpomínat na své první hokejové krůčky pod širým nebem. Ti mladší z nich si pak vyzkouší jaké to vlastně je hrát pod otevřeným nebem.

Zápasy u malebného jezera Tahoe budou probíhat ve speciálních retro dresech, k čemuž jsou i přizpůsobeny puky.

Velmi žádaný produkt InGlasCo Fanouškovský puk NHL Lake Tahoe Dueling Blister (1ks), Philadelphia Flyers-Boston Bruins pocházející od značky InGlasCo jde pořídit právě zde za parádní cenu. Akční cena 299 Kč.