InGlasCo Hokejový puk bílý tréninkový, bílá

Nový produkt InGlasCo Hokejový puk bílý tréninkový, lze pořídit mimo jiné tady na našich stránkách umístěný v kategorii hokejové doplňky.... více informací »
InGlasCo Hokejový puk bílý tréninkový
Značka: InGlasCo
45 Kč
DO OBCHODU >
Nový produkt InGlasCo Hokejový puk bílý tréninkový, lze pořídit mimo jiné tady na našich stránkách umístěný v kategorii hokejové doplňky....

Nový produkt InGlasCo Hokejový puk bílý tréninkový, lze pořídit mimo jiné tady na našich stránkách umístěný v kategorii hokejové doplňky. Vyhledejte si jiné zboží z této populární rubriky za super peníze.
Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a zároveň sledování puku.

Hokejový puk bílý je klasický hokejový puk oficiálních rozměrů  v bílé barvě, tímto pukem se perfektně procvičí postřeh a zároveň sledování puku.
Je určený pro trénink brankaře a práce s hokejkou. Díky bílé barvě se používá především k tomu, aby jste při hře nekoukali na puk a měli tak lepší přehled o situaci a ostatních hráčích.  Při tréninku zaručí konzistentní výkon, přesnost, hladký skluz po ledové ploše ,dobrou přilnavost na čepeli a postřeh.

Tyto tréninkové puky jsou z výroby lehce poškrábané, nicméně nemá to vliv na funkci, ale pouze na cenu.

 
Popis:
 
  •  Používá se pro brankářský trénink
  •  Velikost a hmotnost regulace
  • Váha 163g
Tento kvalitní výrobek InGlasCo Hokejový puk bílý tréninkový, bílá od dodavatele s dlouholetou historií InGlasCo jde sehnat na našich stránkách teď za výhodnou cenu. V současnosti za 45 Kč.