InGlasCo Hokejový puk modrý JR odlehčený tréninkový, modrá

Často hledaný produkt InGlasCo Hokejový puk modrý JR odlehčený tréninkový, modrá je k dostání bezstarostně tu v populární sekci hokejové... více informací »
InGlasCo Hokejový puk modrý JR odlehčený tréninkový
Značka: InGlasCo
45 Kč
DO OBCHODU >
Často hledaný produkt InGlasCo Hokejový puk modrý JR odlehčený tréninkový, modrá je k dostání bezstarostně tu v populární sekci hokejové...

Často hledaný produkt InGlasCo Hokejový puk modrý JR odlehčený tréninkový, modrá je k dostání bezstarostně tu v populární sekci hokejové doplňky. Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu.
Oblíbený juniorský puk bez potisku s drobnými škrábanci. Odlehčený puk pro mladší kategorie. Modrý puk, který má nižší hmotnost oproti klasickému seniorskému puku.

Oblíbený juniorský puk bez potisku s dobnými škrábanci. Odlehčený puk pro mladší kategorie. Modrý puk, který má nižší hmotnost oproti klasickému seniorskému puku.

Váha 125 gramů.

 

Povedený výrobek InGlasCo Hokejový puk modrý JR odlehčený tréninkový, modrá od výrobce s mnohaletou tradicí InGlasCo máte možnost získat ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď za akční cenu 45 Kč.