Kalh. Supreme 3S PRO Int

Tento kvalitní a žádaný produkt Kalh. Supreme 3S PRO pořídíte rovněž tu v sekci kalhoty. Nyní získáte skvělé produkty ve zmíněné kategorii za... celý popis>
Kalh. Supreme 3S PRO Int
Značka: Bauer
4 399 Kč
DO OBCHODU >

Tento kvalitní a žádaný produkt Kalh. Supreme 3S PRO pořídíte rovněž tu v sekci kalhoty. Nyní získáte skvělé produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu! Kalhoty 3S PRO pro kategorii Intermediate nabízené ve dvou velikostech. Tento model navazuje na kalhoty Bauer Supreme 2S, ale oproti svému předchůdci v sobě ukrývá několik podstatných vylepšení. Byl navržen na míru profesionálním a poloprofesionálním hokejistům, kteří nechtějí investovat do nejvyšších modelů, ale zároveň vyhledávají skvělý střih s ochranou elitní úrovně. Kalhoty 3S PRO vychází ze zákazníkům dobře známého střihu Bauer Classic. Pyšní se vylepšenou ochranou v oblasti stehenního chrániče a boků, což je další krok směrem k většímu bezpečí. Na tomto modelu nechybí ani chránič ledvin Flex Forward s inovovaným ochranným obalem 840D v profi stylu. Jako v bavlnce bude po celou dobu pobytu na ledě také vaše páteř – o extra pohodlí se totiž postará chránič páteře s pěnou Vent Armor. Na tomto chrániči jsme si dali obzvlášť záležet, protože ochraňuje mimořádně náchylné místo ke zraněním. Zjistěte více, jak vybrat hokejové kalhoty, z našeho článku.

Povedený produkt Kalh. Supreme 3S PRO Int od výrobce s dlouholetou historií Bauer jednoduše můžete najít ještě dnes za nejnižší cenu! Nabídky od 4 399 Kč.