Kalh. Vapor 2X PRO Sr

Profesionální kalhoty VAPOR 2X PRO určené na každodenní využití, jsou ve své kategoriii nejlehčí na trhu. Chrániče vyrobené z kompozitu CURV... více informací »
Kalh. Vapor 2X PRO Sr
Značka: Bauer
4 479 Kč
DO OBCHODU >
Profesionální kalhoty VAPOR 2X PRO určené na každodenní využití, jsou ve své kategoriii nejlehčí na trhu. Chrániče vyrobené z kompozitu CURV...

Profesionální kalhoty VAPOR 2X PRO určené na každodenní využití, jsou ve své kategoriii nejlehčí na trhu. Chrániče vyrobené z kompozitu CURV zajistí maximální ochranu. Výstelka THERMO CORE dodá hráči excelentní pohodlí a zároveň jej udrží ,,v suchu“ po celou dobu hry. Kalhoty mají vnitřní pásek a dvě přezky pro uchycení v pase. Nohavice jsou opatřeny zipy díky kterým je můžete ,,rozšířit“. Možnost ,,prodloužení“ o 1″/2,5cm BLK – černá NAV – tmavě modrá RED – červená
Unikátní a žádaný kus Kalh. Vapor 2X PRO Sr je k sehnání přímo tu na stránkách ve známé rubrice kalhoty! Nyní získáte vyjímečné produkty z této známé rubriky jednoduše online!

Zlevněný výrobek Kalh. Vapor 2X PRO Sr od populárního výrobce Bauer můžete sehnat u nás za extra cenu! Levně za 4 479 Kč.