Kalhoty Bauer Supreme 3S PRO Jr

Juniorské kalhoty 3S PRO nabízené ve třech velikostech. Tento model navazuje na kalhoty Bauer Supreme 2S, ale oproti svému předchůdci v sobě ukrývá... více informací »
Kalhoty Bauer Supreme 3S PRO Jr
Značka: Bauer
3 799 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské kalhoty 3S PRO nabízené ve třech velikostech. Tento model navazuje na kalhoty Bauer Supreme 2S, ale oproti svému předchůdci v sobě ukrývá...

Juniorské kalhoty 3S PRO nabízené ve třech velikostech. Tento model navazuje na kalhoty Bauer Supreme 2S, ale oproti svému předchůdci v sobě ukrývá několik podstatných vylepšení. Byl navržen na míru juniorským hokejistům, kteří nechtějí investovat do nejvyšších modelů, ale zároveň vyhledávají skvělý střih s ochranou elitní úrovně. Kalhoty 3S PRO vychází ze zákazníkům dobře známého střihu Bauer Classic. Pyšní se vylepšenou ochranou v oblasti stehenního chrániče a boků, což je další krok směrem k většímu bezpečí. Na tomto modelu nechybí ani chránič ledvin Flex Forward s inovovaným ochranným obalem 840D v profi stylu. Jako v bavlnce bude po celou dobu pobytu na ledě také vaše páteř – o extra pohodlí se totiž postará chránič páteře s pěnou Vent Armor. Na tomto chrániči jsme si dali obzvlášť záležet, protože ochraňuje mimořádně náchylné místo ke zraněním. Zjistěte více, jak vybrat hokejové kalhoty, z našeho článku. Tento skvělý produkt Kalhoty Bauer Supreme 3S máte možnost pořídit již dnes tu na webu zařazený v rubrice kalhoty! Nyní si můžete pořídit akční produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Kalhoty Bauer Supreme 3S PRO Jr od top značky Bauer máte možnost pořídit nyní za příznivou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 3 799 Kč.