Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Jr

Kalhoty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate vyráběné ve třech velikostech. Seniorské kalhotySupreme Ultrasonic nabízené ve třech velikostech.... více informací »
Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Jr
Značka: Bauer
4 399 Kč
DO OBCHODU >
Kalhoty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate vyráběné ve třech velikostech. Seniorské kalhotySupreme Ultrasonic nabízené ve třech velikostech....

Kalhoty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate vyráběné ve třech velikostech. Seniorské kalhotySupreme Ultrasonic nabízené ve třech velikostech. Jde o dlouho očekávaný model z prémiové řady Supreme Ultrasonic, který udělá radost hlavně rodičům mládežnických hokejistů. Návrháři za použití nejnovějších technologií stvořili maximálně bezpečný model, který malého či mladého hokejistu na ledě neomezuje, ale naopak podporuje. Klíčovým prvkem tohoto modelu je technologie AMP. Chránič boků Split cap se společně s chráničem ledvin Flex Forward postarají o to, aby byl váš pohyb po ledě co nejefektivnější, ale zároveň stejně bezpečný jako doposud. Ledvinový chránič je navíc vybavený nylonovým obalem 840D Pro style. Vzhledem k modernímu designu na vás brilantní provedení kalhot a nejvyšší možná úroveň bezpečí dýchnou už v prvním okamžiku, kdy je uvidíte. Pokud chcete zůstat za jakékoliv situace chránění, ale zároveň toužíte po neomezeném pohybu a očekáváte od svých kalhot podporu, pak je model Supreme Ultrasonic jasnou volbou. Zjistěte více, jak vybrat hokejové kalhoty, z našeho článku.
Zajímavý produkt Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Jr můžete najít snadno tady na našem webu umístěný v kategorii kalhoty! Pořiďte si další produkty z naší sekce za extra cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Jr od dodavatele s dlouholetou historií Bauer lze nakoupit bezpečně online ve výprodejové akci. Právě nyní za 4 399 Kč.