Kalhoty G. Elite Int

Kalhoty Elite kategorie Intermediate jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií. Kalhoty Elite nabízejí opravdu nadstandardní... více informací »
Kalhoty G. Elite Int
Značka: Bauer
5 799 Kč
DO OBCHODU >
Kalhoty Elite kategorie Intermediate jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií. Kalhoty Elite nabízejí opravdu nadstandardní...

Kalhoty Elite kategorie Intermediate jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií. Kalhoty Elite nabízejí opravdu nadstandardní výbavu a z pohledu cena/výkon se jedná o opravdu zajímavý typ. Kalhoty mají profi design, vázaní pomocí tkaničky od bruslí a segmentovaný chránič Dynamic 2 Flex pro větší pohyblivost a ochranu. Díky šířce stehenních chráničů 10 palců (nepovolená v NHL) chráněných SCHOCKLITE pěnou a možností nastavitelné délky nohavic poskytují kalhoty nebývalý komfort a úroveň přizpůsobení se. Na této kartě nabízíme velikosti z kategorie Intermediate pro větší kalhoty klikněte zde.

Tento oblíbený kousek Kalhoty G. Elite Int s osvědčenou značkou Bauer můžete dostat právě za skvělou cenu. Akční cena 5 799 Kč.