Kalhoty G. Elite Sr MTO

RED - červená NAV - tmavě modrá Kalhoty Elite jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií a nebo hobby brankáře, kteří... více informací »
Kalhoty G. Elite Sr MTO
Značka: Bauer
7 399 Kč
DO OBCHODU >
RED - červená NAV - tmavě modrá Kalhoty Elite jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií a nebo hobby brankáře, kteří...

RED – červená NAV – tmavě modrá Kalhoty Elite jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií a nebo hobby brankáře, kteří nastupují proti hráčům s tvrdšími střelou a potřebuji tak kvalitní nadstandardní ochranu. Kalhoty Elite nabízejí opravdu nadstandardní výbavu a z pohledu cena/výkon se jedná o opravdu zajímavý typ. Kalhoty mají profi design, vázaní pomocí tkaničky od bruslí a segmentovaný chránič Dynamic 2 Flex pro větší pohyblivost a ochranu. Díky šířce stehenních chráničů 10 palců (nepovolená v NHL) chráněných SCHOCKLITE pěnou a možností nastavitelné délky nohavic poskytují kalhoty nebývalý komfort a úroveň přizpůsobení se.
Velmi oblíbený výrobek Kalhoty G. Elite Sr MTO lze zakoupit jednoduše tady u nás v oblíbené kategorii kalhoty. Nyní pořídíte ještě podobné výrobky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci!

Zlevněný produkt Kalhoty G. Elite Sr MTO od kvalitní společnosti Bauer jednoduše můžete pořídit tady a teď právě v bezva akci! Výhodně za 7 399 Kč.