Kalhoty G. GSX Jr

Juniorské kalhoty GSX jsou jediným modelem brankářských kalhot v této velikostní kategorii a díky tomu na nich najdeme to nejlepší co značka Bauer... více informací »
Kalhoty G. GSX Jr
Značka: Bauer
4 099 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské kalhoty GSX jsou jediným modelem brankářských kalhot v této velikostní kategorii a díky tomu na nich najdeme to nejlepší co značka Bauer...

Juniorské kalhoty GSX jsou jediným modelem brankářských kalhot v této velikostní kategorii a díky tomu na nich najdeme to nejlepší co značka Bauer nabízí, jako například dvojí systém upínání pomocí šňůrek a pásku. Vylepšený nylon a způsob zpracování zajistí, že kalhoty vydrží opravdu dlouho. Segmentované přední chrániče zajišťují flexibilitu během pohybu a dostatečnou úroveň ochrany pro malého brankáře.
Tento akční produkt Kalhoty G. GSX Jr máte možnost dostat právě tu na našem webu v oblíbené kategorii kalhoty! Připravili jsme oblíbené produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci!

Tento skvělý výrobek Kalhoty G. GSX Jr od výrobce se zárukou kvality Bauer je k dostání tady a teď právě za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci od 4 099 Kč.