Kalhoty G. GSX Sr

Neodolatelný produkt Kalhoty G. GSX Sr máte možnost pořídit bez problémů tady u nás zařazený v kategorii kalhoty. Máme pro vás akční produkty ze... více informací »
Kalhoty G. GSX Sr
Značka: Bauer
5 429 Kč
DO OBCHODU >
Neodolatelný produkt Kalhoty G. GSX Sr máte možnost pořídit bez problémů tady u nás zařazený v kategorii kalhoty. Máme pro vás akční produkty ze...

Neodolatelný produkt Kalhoty G. GSX Sr máte možnost pořídit bez problémů tady u nás zařazený v kategorii kalhoty. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu! Kalhoty GSX jsou určeny pro rekreační brankáře. Tyto kalhoty ti poskytnou profi vzhled se zvýšenou odolností a ochranou. Tento model nahrazuje S27, ale nyní má navíc dvojí systém upínání pomocí šňůrek a pásku. Díky vylepšenému nylonu a provedenému prošití kalhoty vydrží opravdu dlouho. Segmentované přední chrániče zajišťují flexibilitu během pohybu a dostatečnou úroveň ochrany.

Tento kvalitní a žádaný kousek Kalhoty G. GSX Sr od značky s dobrým jménem Bauer snadno naleznete právě teď v nabídce ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 5 429 Kč.