Kalhoty G. PRO Sr MTO

Kalhoty PRO jsou jediným profi modelem značky Bauer v této kategorii díky tomu nabízí to nejlepší z řad Supreme a Vapor. Kalhoty byly navrženy na... více informací »
Kalhoty G. PRO Sr MTO
Značka: Bauer
10 999 Kč
DO OBCHODU >
Kalhoty PRO jsou jediným profi modelem značky Bauer v této kategorii díky tomu nabízí to nejlepší z řad Supreme a Vapor. Kalhoty byly navrženy na...

Kalhoty PRO jsou jediným profi modelem značky Bauer v této kategorii díky tomu nabízí to nejlepší z řad Supreme a Vapor. Kalhoty byly navrženy na základě zpětné vazby od profesionálních brankářů. Všechny části jsou chráněny těmi nejlepšími materiály, které najdeme v hokejovém odvětví. Na stehnech najdeme Curv kompozit, hýždě chrání pěny Poron a Schock Lite. Kalhoty se utahují dvojitě a to pomocí vnitřního pásku a zevnější strany najdeme klasické hokejové tkaničky, které prostě nepovolí. Díky speciálním zipům jdou kalhoty prodloužit až o jeden palec. Šířka stehen 10 palců je maximální možná povolená a zaberete tak maximální možný prostor v bráně, ale v NHL již tyto kalhoty u rozhodčích neprojdou. Vnitřek kalhot je potažený ověřenou prémiovou výstelkou ThermoMax, která zaručí hráči dokonalé pohodlí a komfort. Na této produktové kartě nabízíme pouze barevné kalhoty klasické černé kalhoty najdete zde. NAV – tmavě modrá RED – červená Tento kvalitní a žádaný výrobek Kalhoty G. PRO Sr máte možnost dostat již dnes tu na stránkách v populární kategorii kalhoty! Nyní můžete najít podobné produkty z této známé sekce za parádní cenu.

Tento výjimečný výrobek Kalhoty G. PRO Sr MTO od společnosti s předním postavením na trhu Bauer můžete sehnat již dnes skutečně výhodně! V akci za cenu 10 999 Kč.