Kalhoty Sher-Wood Code TMP 1 Velcro SR, černá, Senior, L

Tento unikátní produkt Kalhoty Sher-Wood Code TMP 1 Velcro SR, černá, Senior, L od oblíbené značky se zárukou kvality Sher-Wood lze získat v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Nyní můžete mít za 3 649 Kč. EAN: 627934946459
Kalhoty Sher-Wood Code TMP 1 Velcro SR
Značka: Sher-Wood
3 649 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Kalhoty Sher-Wood Code TMP 1 Velcro SR jsou určeny pro hráče, kteří se chtějí pohybovat bez omezení a zároveň si být jistí výbavou, která je ochrání.

Kalhoty Sher-Wood Code TMP 1 SR jsou určeny pro hráče, kteří se chtějí pohybovat bez omezení a zároveň si být jistí výbavou, která je ochrání.

Velcro sada suchých zipů pro možnost přidat loga či reklamu. (přední stehno a na boku). viz obrázek.

Klíčové vlastnosti :

  • Viconic Impact Protection – 3D tvarovaný, mimořádně pružný materiál určený pro ochranu před opakované nárazy do kyčlí a páteře. Jeho patentovaná struktura umožňuje vynikající proudění vzduchu a volný pohyb bez obětování ochrany.
  • Customizable Impact Protection – Přizpůsobitelné a odnímatelné součásti, které umožňují individuální přizpůsobení a úroveň ochrany. Přizpůsobitelné komponenty zahrnují +1″ zip, břišní vycpávku, vycpávku kostrče a páteře.
  • Comfort Wrap – Zvýšené pohodlí břišního polštářku a chrániče páteře, stejně jako sametový PU obal podél ledvinových polštářků, který minimalizuje tření, které by mohlo způsobit nepohodlí.
  • COP-r29 – Antimikrobiální podšívka v oblasti ledvin, břicha, páteře a kostrče, která vědecky prokazatelně snižuje výskyt bakterií a mikrobů způsobujících zápach. Ve vláknech tkaniny jsou vloženy měděné částice, které zůstávají účinné po celou dobu životnosti vložek, aby se zajistilo, že bakterie neubývají.
  • E-Flow Foam – Zcela nová vložená pružná pěna, která usnadňuje pohyblivost a podporuje proudění vzduchu.
  • All New Belt and Belly Pad Design –  Zcela nový patentovaný systém polstrovaných pásů s rychloupínacím a nastavovacím systémem a elastickou strečovou zónou. To umožňuje vertikální nastavení břišní vycpávky a zároveň poskytuje hráči větší pohodlí.