www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečka Gawds Martina Svobodova (4ks), 60, 88A

Výjimečný a žádaný produkt Kolečka Gawds Martina Svobodova (4ks), 60, 88A od výrobce s mnohaletou tradicí Powerslide jde získat zde teď právě za výborné peníze! Pouze nyní za 960 Kč. EAN: 4260726264353
Kolečka Gawds Martina Svobodova (4ks)
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
960
Popis produktu

Martina Svobodová je jednou z nejlepších agresivních bruslařek na světě. Martina zabíjí velké handraily na ulicích nebo jezdí technické grindy ve skateparku a je to síla, se kterou se musí počítat.

Martina Svobodová je jednou z nejlepších agresivních bruslařek na světě. Martina zabíjí velké handraily na ulicích nebo jezdí technické grindy ve skateparku a je to síla, se kterou se musí počítat. Nedokázali bychom si představit nikoho jiného, kdo by si zasloužil vlastní profi kolečko tak moc jako Martina, a GAWDS se o to postaral.

Toto nové profesionální kolečko GAWDS, které dokonale odpovídá její osobnosti a stylu skejtování a je vyrobeno z vysoce kvalitního uretanu, má rozměry 60 mm / 88a a poskytuje skejtrům hladkou a rychlou jízdu, ať už jste ve skateparku, nebo se snažíte co nejlépe napodobit Martinu a brázdíte ulice.

Díky fialovému barevnému provedení a grafice s motivem psa toto nádherné kolečko vyniká mezi ostatními. Podpořte Martinu a vyzvedněte si její zbrusu nové profesionální kolo ještě dnes.