Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR, Senior, 7.5, 42.5, FIT 2

Ve slevě tento produkt Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR, Senior, 7.5, 42.5, FIT 2 od společnosti s dlouholetou tradicí Bauer jde nakoupit na našich stránkách nyní napořád výhodně. Nyní zakoupíte za 10 799 Kč. EAN: 688698512403
Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR
Značka: Bauer
10 799 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR – jsou vhodné pro dospělé poloprofesionální i amatérské hráče in-line či street hokeje.

Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR – jsou vhodné pro dospělé poloprofesionální i amatérské hráče in-line či street hokeje.

Popis:

Úspora hmotnosti není jedinou výhodou celokompozitové boty, nabízí tuhost a podporu a rychlost.

Použitá kolečka LABEDA GRIPPER CROSSOVER o velikosti 76 mm vpředu a 80 mm vzadu, poskytnou odolnost a přilnavost na téměř každém povrchu.

Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPU. Výhodou tohoto materiálu je oproti TPR ještě větší odolnost a pevnost při nižší váze. 

Podporu při zápase či tréninku zajistí skelet z 3D tvarovaného Flex kompozitu, který vás viditelně podpoří při bránění či útoku.

Brusle disponují vložkou z mikrovlákna Hydrophic s polstrováním, která vám poskytne perfektní pohodlí, komfort a skvěle si poradí s odvodem potu.

O vaši zvýšenou ochranu se postará plstěný jazyk s integrovaným chráničem nártu.

Detail:

  • Vložka Hydrophic
  • Skelet 3Dtvarovaný Flex kompozit
  • Podrážka z TPU
  • Kolečka LABEDA GRIPPER CROSSOVER
  • Ložiska HI-LO ABEC 9
  • Rám HI-LO CNC