Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR, Senior, 10.5, 46, FIT 2

Tento designový produkt Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR, Senior, 10.5, 46, FIT 2 od značky s dobrým jménem Bauer snadno pořídíte právě teď za výhodné peníze! Nabídka již od 10 799 Kč. EAN: 688698512465
Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR
Značka: Bauer
10 799 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR – jsou vhodné pro dospělé poloprofesionální i amatérské hráče in-line či street hokeje.

Kolečkové brusle Bauer Vapor RH 3X S22 SR – jsou vhodné pro dospělé poloprofesionální i amatérské hráče in-line či street hokeje.

Popis:

Úspora hmotnosti není jedinou výhodou celokompozitové boty, nabízí tuhost a podporu a rychlost.

Použitá kolečka LABEDA GRIPPER CROSSOVER o velikosti 76 mm vpředu a 80 mm vzadu, poskytnou odolnost a přilnavost na téměř každém povrchu.

Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPU. Výhodou tohoto materiálu je oproti TPR ještě větší odolnost a pevnost při nižší váze. 

Podporu při zápase či tréninku zajistí skelet z 3D tvarovaného Flex kompozitu, který vás viditelně podpoří při bránění či útoku.

Brusle disponují vložkou z mikrovlákna Hydrophic s polstrováním, která vám poskytne perfektní pohodlí, komfort a skvěle si poradí s odvodem potu.

O vaši zvýšenou ochranu se postará plstěný jazyk s integrovaným chráničem nártu.

Detail:

  • Vložka Hydrophic
  • Skelet 3Dtvarovaný Flex kompozit
  • Podrážka z TPU
  • Kolečka LABEDA GRIPPER CROSSOVER
  • Ložiska HI-LO ABEC 9
  • Rám HI-LO CNC