Kolečkové brusle Chaya Quad Melrose Lavender, 36, 2×2, 61

Vysoce kvalitní výrobek Kolečkové brusle Chaya Quad Melrose Lavender, 36, 2x2, 61 od populární značky Powerslide snadno můžete sehnat v naší online nabídce extra výhodně! V akci za 3 099 Kč. EAN: 4040333554708
Kolečkové brusle Chaya Quad Melrose Lavender
Značka: Powerslide
3 099 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Brusle Chaya Melrose Lavender – jsou spojením komfortu a módy, všestranné kolečkové brusle se spoustou moderních funkcí.

Brusle Chaya Melrose Lavender – jsou spojením komfortu a módy, všestranné kolečkové brusle se spoustou moderních funkcí.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Bota je vyrobena z pevné umělé kůže, která má stylové a moderní provedení. 

Maximálně komfortní bota je pevná a příjemná na noze.

Botička je velmi pohodlná, stylová a brusle jako celek má skvělou podporu. Užijete si tak hladkou a pohodlnou jízdu. Má zdviženou patu, což ji činí obratnější i na tancování. Brusle jsou ale vhodné i pro rekreační bruslení. Díky skvělým materiálům a vnitřnímu polstrování nabízí maximální pohodlí a podporu.

Botička této působivé kolečkové brusle je připevněna k lehké a pevné kompozitní desce vyztužené skelnými vlákny, která je spárována s venkovními kolečky 61 mm / 78A a ložisky Wicked ABEC 7, což zajišťuje hladkou a pohodlnou jízdu. Kolečka mají dlouhou výdrž a velmi dobré jízdní vlastnosti. Díky čtyřem kolečkům budete mít vždy pocit maximální stability,

Použitý hliníkový rám je zdrojem skvělého přenosu energie. Upínání je pomocí klasických tkaniček. Botička brusle obsahuje pěnu EVA pro maximální komfort a pohodlí, která je měkká a tvarovatelná. Větší bezpečnost zajistí brzda, která je v přední části brusle.