www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Team SR, Senior, 8.0, 43, D

Tento designový kousek Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Team SR, Senior, 8.0, 43, D od přední značky Marsblade můžete najít právě teď v naší nabídce se slevou! Teď za akční cenu 9 499 Kč.
Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Team SR
Ověřit dostupnost
Značka: Marsblade
9 499
Popis produktu

Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Team SR – nejlepší kolečkové brusle pro off-ice trénink s patentovanou technologií Flow Motion.  

Kolečkové brusle Marsblade O1 Kraft Team SR – nejlepší kolečkové brusle pro off-ice trénink s patentovanou technologií Flow Motion.  

Popis:

Flow Motion Technologie  – je jedinečný systém houpání, který simuluje bruslení jako na ledě a vytváří rovnováhu a aktivuje ty správné svaly pro zlepšení výkonu.

Patentovaná technologie Flow Motion je založena na děleném podvozku se zaoblenou horní částí, která se kýve proti ploché spodní části, vzniká tak jedinečný houpavý pohyb, který kopíruje nůž v hokejové brusli ve tvaru rádiusu a zajišťuje pocit bruslení jako na ledě.

Podvozky Marsblade jsou také navrženy tak, aby pro hráče představovaly výzvu k udržení rovnováhy a aktivovaly střed těla a stabilizační svaly a maximalizovaly tak trénink mimo led díky zcela odlišnému pocitu z bruslení a efektivitě tréninku ve srovnání s běžnými pevnými inline bruslemi.

Bota Kraft Team – je vysoce kvalitní hokejová obuv, která nabízí skvělé přizpůsobení, podporu a výkon pro hráče, kteří chtějí zlepšit své dovednosti na ledě. Je vyrobena ze vstřikovaného kompozitního PVC a je tepelně tvarovatelná pro příjemné přizpůsobení.

 

 

 

 

Kotva tabulky velikostí