www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110, 3x, 110, 42

Unikátní produkt Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110, 3x, 110, 42 od kvalitní společnosti Powerslide snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny již od 3 699 Kč. EAN: 4040333581063
Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
3 699
Popis produktu

Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110 –  jsou rychlé, pohodlné a cenově dostupné a nabízí nejlepší kvalitu za bezkonkurenční cenu.

Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110 –  jsou rychlé, pohodlné a cenově dostupné a nabízí nejlepší kvalitu za bezkonkurenční cenu.

 

Popis :

Tříkolové fitness brusle, jsou perfektním úvodním modelem pro nováčky, jsou zábavné, rychlé a cenově dostupné. na tříkolových fitness bruslích 

Díky pevné skořepině a podpůrné manžetě vám brusle GT Grey 110 poskytnou stabilní platformu, kterou potřebujete k budování sebedůvěry a učení se základním dovednostem.

Pohodlí je samozřejmě klíčové a tato schopná a cenově dostupná inline fitness brusle nezklame díky pevné vložce s polstrováním o dvojí hustotě v kombinaci se systémem zapínání, který zahrnuje jak pásky na suchý zip, tak tradiční šněrování, které udrží nohu pevně na místě.

Snadno se zapínají, jsou pohodlné, lehké a komfortní.

Brusle jsou doplněné lehkým a odolným hliníkovým rámem s 3D reliéfem, který se pohybuje na kvalitních kolečkách 3 x 110 mm a hladkých ložiscích WICKED, jsou ideální inline brusle pro začátečníky.