www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110, 3x, 110, 45

Kvalitní a levný produkt Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110, 3x, 110, 45 originál od výrobce Powerslide je dostupný momentálně v naši nabídce za outletovou cenu. K sehnání zrovna v akci za 3 699 Kč. EAN: 4040333581094
Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
3 699
Popis produktu

Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110 –  jsou rychlé, pohodlné a cenově dostupné a nabízí nejlepší kvalitu za bezkonkurenční cenu.

Kolečkové brusle Playlife GT Black Grey 110 –  jsou rychlé, pohodlné a cenově dostupné a nabízí nejlepší kvalitu za bezkonkurenční cenu.

 

Popis :

Tříkolové fitness brusle, jsou perfektním úvodním modelem pro nováčky, jsou zábavné, rychlé a cenově dostupné. na tříkolových fitness bruslích 

Díky pevné skořepině a podpůrné manžetě vám brusle GT Grey 110 poskytnou stabilní platformu, kterou potřebujete k budování sebedůvěry a učení se základním dovednostem.

Pohodlí je samozřejmě klíčové a tato schopná a cenově dostupná inline fitness brusle nezklame díky pevné vložce s polstrováním o dvojí hustotě v kombinaci se systémem zapínání, který zahrnuje jak pásky na suchý zip, tak tradiční šněrování, které udrží nohu pevně na místě.

Snadno se zapínají, jsou pohodlné, lehké a komfortní.

Brusle jsou doplněné lehkým a odolným hliníkovým rámem s 3D reliéfem, který se pohybuje na kvalitních kolečkách 3 x 110 mm a hladkých ložiscích WICKED, jsou ideální inline brusle pro začátečníky.