www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 80 Trinity, 44-45, 4x, 80

Tento exkluzivní produkt Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 80 Trinity, 44-45, 4x, 80 od značky s tradicí a dobrou pověstí Powerslide snadno najdete tady napořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 6 699 Kč. EAN: 4040333553886
Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 80 Trinity
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
6 699
Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 80 Trinity –  freeridové městské inline brusle pro jízdu ve městě, přizpůsobitelná pevná bota s nízkými rámy Elite TRINITY a rychlými kolečky 4×80 mm.

Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 80 Trinity –  freeridové městské inline brusle pro jízdu ve městě, přizpůsobitelná pevná bota s nízkými rámy Elite TRINITY a rychlými kolečky 4×80 mm.

Popis:

POWERSLIDE NEXT Black Red 80 jsou impozantní městské inline brusle, rychlé, odolné a přizpůsobitelné, tyto působivé brusle nastavují nový standard pro městské bruslení.

Mají  pevnou botou NEXT, která je nejen přesná, ale také odolná a pevná, vhodná na městské inline bruslení.

Rychlé brusle, vhodné na skákání, rychlé obraty a zatáčky,schopná brusle,to všechno zvládne se stylem.

Výšku a přední ohyb manžety můžete snadno nastavit, takže vám pokaždé perfektně padne. Klíčové je samozřejmě pohodlí a komfort a to  díky tepelně tvarovatelné vložce MYFIT Recall Dual Fit. Vložka obsahuje polstrování Memory Fit, které tlumí vibrace, pomáhá tlumit dopady a poskytuje vynikající pohodlí i během dlouhých bruslařských seancí.

Brusle jsou vybaveny známým tříbodovým systémem uchycení TRINITY, který bruslařům poskytuje nízké těžiště, díky němuž máte vynikající stabilitu a kontrolu. Systém TRINITY také umožňuje nastavit polohu rámu a umocnit tak váš bruslařský výkon. 

Na botě jsou namontovány lehké a tuhé rámy Elite z litého hliníku, které se osvědčily jako vynikající rám pro městské bruslení. 

Jízda na rychlých a přilnavých kolečkách Spinner 4×80 mm a superhladkých ložiscích WICKED ABEC 9 vám pokaždé zajistí rychlou a intenzivní jízdu.

Brusle splňují  dokonalou rovnováhu mezi výkonem, kvalitou a pohodlím u městských inline bruslí i s pevnou botou.