www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 110 Trinity, 40-41, 3x, 110

Kvalitní a žádaný výrobek Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 110 Trinity, 40-41, 3x, 110 od skvělé značky Powerslide jde sehnat tady teď právě až neuvěřitelně levně! Právě nyní za 7 899 Kč. EAN: 4040333553626
Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 110 Trinity
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
7 899
Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 110 Trinity –  freeride městské inline brusle pro jízdu ve městě, pevná bota s rámy Elite TRINITY, rychlými kolečky 3×110 mm a ložisky ABEC 9.

Kolečkové brusle Powerslide Next Black Red 110 Trinity –  freeride městské inline brusle pro jízdu ve městě, pevná bota s rámy Elite TRINITY, rychlými kolečky 3×110 mm a ložisky ABEC 9.

Popis:

Kolečkové brusle -jsou impozantní městské inline brusle, rychlé, odolné a přizpůsobitelné, tyto působivé brusle nastavují nový standard pro městské bruslení.

 

Mají  pevnou botou NEXT, která je nejen přesná, ale také odolná a pevná, vhodná na městské inline bruslení.

 

Rychlé brusle, vhodné na skákání, rychlé obraty a zatáčky,schopná brusle,to všechno zvládne se stylem.

 

Výšku a přední ohyb manžety můžete snadno nastavit, takže vám pokaždé perfektně padne. Klíčové je samozřejmě pohodlí a komfort a to  díky tepelně tvarovatelné vložce MYFIT Recall Dual Fit. Vložka obsahuje polstrování Memory Fit, které tlumí vibrace, pomáhá tlumit dopady a poskytuje vynikající pohodlí i během dlouhých bruslařských seancí.

 

Brusle jsou vybaveny známým tříbodovým systémem uchycení TRINITY, který bruslařům poskytuje nízké těžiště, díky němuž máte vynikající stabilitu a kontrolu. Systém TRINITY také umožňuje nastavit polohu rámu a umocnit tak váš bruslařský výkon. 

 

Na botě jsou namontovány lehké a tuhé rámy Elite z litého hliníku, které se osvědčily jako vynikající rám pro městské bruslení. 

 

Jízda na rychlých a přilnavých kolečkách Spinner 3×110 mm a superhladkých ložiscích WICKED ABEC 9 vám pokaždé zajistí rychlou a intenzivní jízdu.

 

Brusle splňují  dokonalou rovnováhu mezi výkonem, kvalitou a pohodlím u městských inline bruslí i s pevnou botou.