www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Powerslide Next Pro 80 Trinity, 42-43, 4x, 80

Hodně žádaný produkt Kolečkové brusle Powerslide Next Pro 80 Trinity, 42-43, 4x, 80 od skvělého a známého výrobce Powerslide snadno můžete sehnat právě dnes za výhodné peníze. Akční ceny již od 8 499 Kč.
EAN: 4040333560143
Kolečkové brusle Powerslide Next Pro 80 Trinity
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
8 499
Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Next Pro 80 Trinity – městské freeride inline brusle.

Kolečkové brusle Powerslide Next Pro 80 Trinity – městské freeride inline brusle.

Popis:

 

Brusle mají robustní a lehkou pevnou botou NEXT, která je vyrobena tak, aby pojala vše, co se vám nebo městskému prostředí může hodit. Tato známá tvrdá bota kombinuje odolnost s pohodlím a podporou.

Bota je doplněná o podpůrnou výškově nastavitelnou manžetu, která umožňuje snadno upravit předklon a botu lze snadno přizpůsobit.

Městské freeridové brusle jsou vyrobené pouze z těch nejkvalitnějších materiálů mají novou vložku MYFIT Prime, která je lehká, tepelně tvarovatelná a neuvěřitelně pohodlná.

Vložka má anatomické polstrování, materiál podšívky z mikrovlákna a zbrusu nový 3D tvarovaný jazyk, který pomáhá zlepšit kontrolu, zatímco šněrování vede kolem násady, které v kombinaci s vyměnitelným PU límcem poskytuje vynikající tuhost a podporu.

Tato vložka je ideální pro intenzivní městské freeride inline bruslení a má dokonce vyměnitelný tlumič nárazů MYFIT, který tlumí dopady.

Tyto brusle mají  3-bodový montážní systém TRINITY, který  poskytne nízké těžiště a efektivní přenos síly na lehké a přesné rámy Ego SL.  Komplet s 4×80 mm Ultra High Rebound (UHR) UNDERCOVER Raw kolečky a hladkými ložisky WICKED ABEC 9 je navržen tak, aby poskytoval městské freeride bruslení v jeho nejčistší podobě.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Počet koleček 4
Velikost koleček 80mm
Tvrdost koleček 88A
Ložiska ABEC9
Délka podvozku vel. 36-43=9.6″(243mm); vel. 44-47=10.8″(275mm)