www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity, 44, 4x, 80

Oblíbený kousek Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity, 44, 4x, 80 od skvělé a známé značky Powerslide jednoduše můžete najít zrovna dneska za výhodné peníze. Aktuálně výhodně za 4 135 Kč.
EAN: 4040333557266
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
4 135
Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity – – jsou pohodlné, stylové, vysoce výkonné inline brusle, model vhodný především pro začátečníky.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity – – jsou pohodlné, stylové, vysoce výkonné inline brusle, model vhodný především pro začátečníky.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Tyto brusle mají lehkou a tuhou plastovou skořepinu vyztuženou skelnými vlákny, která poskytuje vynikající odezvu a odolnost.

Bota brusle je osazena revolučním Trinity rámem s kolečky 80mm/83a a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie fitness.

Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability, tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou.

Brusle tak poskytují velkou stabilitu a dobrou ovladatelnost.

Skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle.

Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů.

Upínání je pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip drží nohu spolehlivě na svém místě.

Brusle mají anatomicky tvarované vnitřní polstrování z EVA pěny které je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu bruslaře.

Větší kontrolu a jistotu máte díky výškově nastavitelnému brzdovému systému (HABS).