Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity, 46, 4x, 80

Ve slevě tento produkt Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity, 46, 4x, 80 od předního výrobce Powerslide jde pořídit zrovna dneska v akci! Ve skvělé akci za 4 135 Kč. EAN: 4040333557280
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity
Značka: Powerslide
4 135 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity – – jsou pohodlné, stylové, vysoce výkonné inline brusle, model vhodný především pro začátečníky.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Enzo 80 Trinity – – jsou pohodlné, stylové, vysoce výkonné inline brusle, model vhodný především pro začátečníky.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

Tyto brusle mají lehkou a tuhou plastovou skořepinu vyztuženou skelnými vlákny, která poskytuje vynikající odezvu a odolnost.

Bota brusle je osazena revolučním Trinity rámem s kolečky 80mm/83a a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie fitness.

Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability, tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou.

Brusle tak poskytují velkou stabilitu a dobrou ovladatelnost.

Skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle.

Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů.

Upínání je pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip drží nohu spolehlivě na svém místě.

Brusle mají anatomicky tvarované vnitřní polstrování z EVA pěny které je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu bruslaře.

Větší kontrolu a jistotu máte díky výškově nastavitelnému brzdovému systému (HABS).