www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity, 4x, 90, 44

Tento oblíbený kus Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity, 4x, 90, 44 od výrobce Powerslide pohodlně získáte momentálně opravdu výhodně. V současnosti za 4 799 Kč. EAN: 4040333553527
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
4 799
Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity jsou pohodlné a ideální pro vaše rekreační bruslení na rámu Elite Casted 4×90 mm.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 Trinity – jsou pohodlné a ideální pro vaše rekreační bruslení na rámu Elite Casted 4×90 mm.

Popis :

Fitness brusle Powerslide Phuzion Xenon Black 90 jsou sportovní a pohodlné zároveň.

Brusle je konstruována s lehkým svrškem Powerknit, který je měkký a obepíná nohu, takže je pružný a prodyšný a poskytuje skvělé pohodlí. Podpůrná konstrukce skořepiny a manžety spolu s 45stupňovým páskem s aretací paty nabízí skvělou oporu a dokonalé zajištění paty.

Náš hliníkový rám Elite s patentovaným tříbodovým systémem uchycení TRINITY, rychle se odvalující 90mm kolečka a vysoce spolehlivá ložiska Wicked poskytují nový a bezkonkurenční zážitek z bruslení.

Vybudujte si sebedůvěru a kontrolujte svou rychlost v každé situaci díky výškově nastavitelnému brzdovému systému (HABS).

Tyto brusle představují pohodlí a výkon v té nejlepší kvalitě.