www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Kolečové brusle Mesmer Throne Dominic Bruce Pro, 38-40, 4x, 60

Tento velmi oblíbený produkt Kolečové brusle Mesmer Throne Dominic Bruce Pro, 38-40, 4x, 60 od značky s dobrým jménem Powerslide najdete u nás za báječnou cenu. Ceny již od 8 272 Kč. EAN: 4260726265459
Kolečové brusle Mesmer Throne Dominic Bruce Pro
DO OBCHODU >
Značka: Powerslide
8 272
Popis produktu

Oživení toho, co bylo považováno za ztracené.

S modelem Throne Dominic Bruce společnost Mesmer znovu představuje aktualizovanou verzi klasické boty Throne se zvýšenou patou, kompletně přepracovanou jednodílnou deskou na duši a zcela novou upravenou manžetou.

Díky těmto vylepšením a použití PEBAXu, zázračného materiálu určeného pro vysoce výkonné sportovní oblečení, který kombinuje dvě různé chemické látky (polyether a polyamid) na jedné kostře při zachování výkonnostních vlastností obou, jsou specifikace těchto bruslí všechno, jen ne staromódní.

Dalším prvenstvím v oboru jsou jednodílné soulplaty s vycpávkami s potiskem spolupráce s umělci, které se nacházejí na jejich spodní části.

Pohodlí zaručuje vložka Mesmer Slayer od firmy MYFIT. Jednoduchý, téměř bezešvý design spolu s polstrováním z paměťové pěny a podšívkou z mikrovlákna snižuje tlakové body, zatímco podrážka s vlastním potiskem a dvojitou hustotou a PU tlumiče dotvářejí pocit z brusle.